Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Dąbrowie Górniczej informuje, że od dnia 28.01.2022 roku do dnia 21.02.2022 roku należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego lub deklarację o rezygnacji z kontynuowania wychowania przedszkolnego, w naszym przedszkolu w kolejnym roku szkolnym 2022/2023.

Druki deklaracji dostępne są na stronie internetowej szkoły www.sp28dg.pl w zakładce: Aktualności, w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy grupy.  

Wypełnione druki należy złożyć do skrzynki znajdującej się wewnątrz budynku szkoły, przy wejściu głównym do szkoły lub przesłać skanem na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bardzo proszę o dotrzymanie ww. terminu.

druki do pobrania:

Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego 2022_2023

Deklaracja rezygnacji z kontynuowania wychowania przedszkolnego 2022_2023