25 października obchodziliśmy Światowy Dzień Warzyw i Owoców! Tego dnia w sposób szczególny zwracaliśmy uwagę na walory odżywcze i smakowe warzyw i owoców. Poznawaliśmy owoce krajowe jak i egzotyczne. Rozmawialiśmy o różnorodności sposobów przygotowywania warzyw do spożycia. Była także degustacja przyniesionych owoców mniam, mniam!!!




