Szanowni Rodzice, Drodzy Opiekunowie,
jeśli jesteście zainteresowani zapisaniem dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2024/2025 należy złożyć wniosek rekrutacyjny w formie elektronicznej.

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli odbywa się na wolne miejsca oraz obejmuje wyłącznie dzieci w wieku od 3 do 6 lat zamieszkałe w Dąbrowie Górniczej.

ZASADY REKRUTACJI

Nabór do przedszkola rozpocznie się 4 marca i potrwa do 13 marca 2024. Podobnie jak w latach ubiegłych prowadzony będzie elektronicznie przez stronę internetową. Niezłożenie wniosku w powyższym terminie spowoduje, że dziecko nie weźmie udziału w rekrutacji. Rodzice lub opiekunowie dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkałych w Dąbrowie Górniczej będą mogli wskazać w systemie rekrutacyjnym maksymalnie trzy placówki w preferowanej przez siebie kolejności. Co ważne, wypełniony elektronicznie wniosek po podpisaniu należy przekazać tylko do placówki tzw. pierwszego wyboru, czyli wskazanej w karcie jako pierwszej.

link do zarządzenia Prezydenta Miasta: Zarządzenie_3989.2024[23].doc

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka  w Dąbrowie Górniczej informuje, że w terminie od dnia 05.02.2024 roku do dnia 23.02.2024 roku należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego lub deklarację o rezygnacji z kontynuowania wychowania przedszkolnego, w naszym przedszkolu, w kolejnym roku szkolnym 2024/2025.

Druki deklaracji dostępne są u wychowawców grup, i w sekretariacie szkoły.

Wypełniony druk należy złożyć do 23.02.2024 roku u wychowawców grup lub w sekretariacie szkoły.

Bardzo proszę o dotrzymanie ww. terminu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Wyprawka Przedszkolaka 3, 4-latka

1. Blok rysunkowy kolorowy.
  2. Blok techniczny: biały i kolorowy.
  3. Papier kolorowy.