Przedszkolaki - NAUCZYCIELOM!!!

Link do filmu

https://youtu.be/JiTUtvf2lT0

Link do filmu

https://youtu.be/FhtebMYqJDE

 

   W związku z wprowadzeniem od 01.09.2022r. nowego programu Wizja-Oświata dla szkół i przedszkoli na terenie Dąbrowie Górniczej, informujemy rodziców dzieci szkolnych i rodziców dzieci przedszkolnych o zgłaszaniu każdorazowej nieobecności dzieci u pani intendentki Doroty Buckiej (telefony podane na porozumieniu ).

   Niezgłoszenie nieobecności dziecka spowoduje naliczenie odpłatności za posiłki za każdy niezgłoszony dzień, niezależnie od tego, czy nieobecność jest jednodniowa, czy dłuższa. Jeżeli dziecko w kolejnym dniu będzie nieobecne to należy tę informację przekazać, dzień wcześniej, do godz.11.00.

   Przypominamy rodzicom dzieci przedszkolnych o odbijaniu kart przy przyjściu dziecka do przedszkola i wyjściu dziecka z przedszkola.

  Opłaty i obecności dzieci na posiłkach można zobaczyć na PortalMobi, do którego dostali Państwo link na maila podanego w porozumieniu.

W dniu 03.10.2022r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka do kina Helios na animację filmową "Guliwer". 

W tym dniu obowiązują inne godziny posiłków

Śniadanie: 08.30

Wyjazd: 09.15

Przyjazd: ok. 13.00

Koszt wycieczki:  Bilet-15zł;  Autokar-20zł

Bardzo prosimy o wypełnienie zgody u wychowawców grup.

Informujemy, że dnia 31 sierpnia 2022 roku (środa) o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie Rodziców dzieci przedszkolnych (w sali gimnastycznej) - rozpoczynające nowy rok szkolny 2022/2023. Prosimy o obecność, ponieważ będą rozdane porozumienia i karty do czytników. Zapraszają Dyrekcja i wychowawcy.